Vaikų stovyklos

Rugpjūčio 02 d.

“Indėniška stovykla su Huskiais”

Rugpjūčio 2-9d., 25 vaikai, Žalgirio kaimas (Vilniaus raj.), Kaina - 185 Eur.

Į kainą įeina nakvynė indėniškuose tipiuose, maitinimas 4 dienoje, kūrybinės priemonės.

Gyvenimas indėnų kaime. Susitikę stovyklavietėje, pasidalinsime į gentis ir pasistatysime būstus, kad jaustumėmės kaip namie. Miegosime žvaigždėto dangaus glėbyje ir laukinės gamtos, į kurios garsus įdėmiai įsiklausysime, apsuptyje. Tai nuostabi galimybė suartėti su gamta, susipažinti su miško gyventojais, išmokti juos gerbti ir, kas įdomiausia, pagyventi tikroje indėniškoje palapinėje Tipi!

Smagūs ir originalūs užsiėmimai. Stovykloje išmoksime daugybės lauko žaidimų, kurie pareikalaus aktyvumo ir komandinio darbo. Žaisime indėnišką futbolą, šaudysime iš lankų ir spjaudyklių, rungtyniausime tarpusavyje ir linksmai švęsime laimėjimus!

Haskių draugija ir užsiėmimai su jais. Vadas Bėgantis Vilkas savo padėjėjų būryje turi beveik 30 haskių! Tai ypatingi šunys, kurie leis su mumis dienas – pažinsime juos iš arčiau, išmoksime jais rūpintis bei bendrauti, būsime su jais kiek tik norėsime! Visgi nepamirškite, ši pažintis taps ne vien Jūsų malonumu, bet ir pareiga – sužinosite ką reiškia būti atsakingam ir rūpestingam, o užmegzta draugystė ir gauta patirtis neabejotinai išliks Jūsų atmintyje visam gyvenimui

Pasiruošimas šunų kinkinių varžyboms. Ar žinojote, kad Jūsų naujieji draugai haskiai yra šunų kinkinių čempionai? Stovyklos metu susipažinsite su „profesine“ jų kasdienybe – sužinosite viską apie šunų kinkinių sportą, kinkimo meną, dalyvausite haskių treniruotėse ir galiausiai patys važiuosite haskių kinkiniais!

Indėniški pietūs. Susėdę kartu su gentainiais valgysime kokybišką ir šviežią, iš kavinės patiektą maistą, o kartais pasigaminsime jo ir patys.

Žygis po mišką. Dievai paskyrė mums specialiąją misiją, kurią turėsime įvykdyti. Jos metu leisimės į kelionę po tolimus kraštus ir atrasime nežinomas teritorijas, kur niekas dar nėra buvęs! Tai bus įdomus ir kupinas iššūkių orientacinis 14 km. žygis su šunimis, kitaip vadinamas „dogtrekingu“. Be to, dalyvausime komandos formavimo programoje, kurioje kai kurios užduotys atliekamos net 8 metrų aukštyje! Ar pasiryšite padaryti drąsiausią gyvenime šuolį iš pušies? Kad nuvytumėte visas abejones ir baimes, naudosime alpinistinę įrangą, o instruktuos mus draugu tapęs Bėgantis Vilkas.

Maudynių ABC. Kaip tikri indėnai maudysimės gėlame upės vandenyje ir atsigaivinsime kaime esančioje kūdroje. Bėgantis Vilkas paaiškins, kaip pažaboti nenuspėjamas sroves ir pasiimti iš maudynių tik tai, kas geriausia.